Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах
Відбулася профорієнтаційна зустріч кандидатів економічних наук, доцентів кафедри економіки Світлани Ткачук, Євгена Комісаренка та викладача кафедри Оксани Тупчій з учнями одинадцятого класу Серединської, Тернівської, Шляхівської, Джулинської, Устянської і Великокиріївської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Бершадського району Вінницької області.
Спеціальності Уманського НУС як завжди популярні: школярі й вчителі детально розпитували про нові спеціальності, які плануються до відкриття; високим попитом користувалися й існуючі в університеті спеціальності серед молоді. Учні цікавилися профілюючими предметами, умовами вступу, наявністю місць держзамовлення, вартістю навчання. Небайдужі майбутні абітурієнти і до позанавчального життя в Уманському НУС, зокрема – участі в спортивних секціях, художній самодіяльності.
![Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах](assets/cache/images/2015/economics/proforiyentaciya/IMG_0016-600x-2b2.jpeg)
![Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах](assets/cache/images/2015/economics/proforiyentaciya/IMG_0006-600x-f77.jpeg)
Школярі були проінформовані щодо можливостей навчання в університеті, стажування за кордоном, функціонування підготовчих курсів до ЗНО з української мови і літератури, іноземної мови, математики, біології, фізики, історії України та географії на базі Уманського НУС, конкурсу есе та вимог до його оформлення. Значний інтерес в учнів викликали отримані профорієнтаційні матеріали, які в стислій, але наочній формі презентували процес навчання в університеті.
За результатами зустрічі були погоджені подальші напрями профорієнтаційної роботи в школах.
Фотогалерея
![Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах](assets/cache/images/2015/economics/proforiyentaciya/IMG_0014-250x180-665.jpeg)
![Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах](assets/cache/images/2015/economics/proforiyentaciya/IMG_0016-250x180-37f.jpeg)
![Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах](assets/cache/images/2015/economics/proforiyentaciya/IMG_0006-250x180-69b.jpeg)
![Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах](assets/cache/images/2015/economics/proforiyentaciya/IMG_0011-250x180-f3b.jpeg)
![Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах](assets/cache/images/2015/economics/proforiyentaciya/IMG_0025-250x180-8da.jpeg)
![Уманський НУС – популярний в загальноосвітніх школах](assets/cache/images/2015/economics/proforiyentaciya/IMG_0017-250x180-f82.jpeg)