11.04.2022 430

Університет долучився до весняної толоки!

Уманський національний університет садівництва – це когорта завзятих і міцних фізично та морально колег. Тож напередодні вихідних, ще зрання, університетський загал, який завжди перебуває на варті чистоти, почав спільну зміну з прибирання території навчального закладу.

Весняне прибирання студентського містечка вже давно стало частиною непорушних традицій Уманського НУС, адже фізична активно-корисна діяльність особливо актуальна після холодних місяців. Зазвичай, до акції долучаються і студенти, але нинішнє дистанціювання в умовах війни змусило молодь вимушено відсторонитися від узвичаєної загальноуніверситетської толоки.

Університет долучився до весняної толоки!

Весняний настрій і бажання почати рік у чистоті у цей непростий фізично та морально час воєнних буднів стало ще динамічнішим і рішучішим. Адже під час прибирання свідомість також очищується, і перемовини колег стали поступово не про війну, як зазвичай протягом останніх понад шести тижнів, а про важливість випуску цукерок в органічній обгортці, про шкідливість пластикових тар для напоїв, про легкі летальні властивості неорганічних целофанових пакетів. Люди працювали не на показ, а для результату, тому сором’язливо відходили, аби не втрапити до об’єктиву фотографа.

Ефективність прибирання підсилювали всі учасники навіть однією своєю присутністю, адже кожен робив не просто індивідуальний внесок у чистоту прилеглої території університету, а відчував себе частиною спільноти – єдиної, зорганізованої чітким і чуйним керівництвом ректора Олени Непочатенко.

Шановні колеги! У єдності нам під силу будь-яка праця – фізична, інтелектуальна, творча. І нині маємо можливість насолоджуватися чистотою візуально, плекаючи і надалі у дусі традицій Уманського НУС щирість і моральну стійкість. Адже справжні Люди завжди створюють гідні умови для щасливого життя, наводячи лад і в серці, і там, де вони проживають. І нині ми ще раз продемонстрували велику силу спільноти університетської родини.

Миру всім нам! Все буде Україна!

Пресцентр Уманського НУС