Університетське баскетбольне свято
Вже давно не є таємницею, що активність та фізичне здоров’я спортсменів в рази кращі ніж самопочуття людини, яка не займається фізичними навантаженнями, адже саме з допомогою фізичних вправ та улюблених видів спорту більшість людей легко може обійтися без медицини.
Ось і спортсмени Уманського національного університету садівництва зібралися для того, щоб визначити найсильніших баскетбольних гравців навчального закладу, та й просто – приємно і з користю провести час. Тож днями в спортивній залі Уманського НУС відбувся Чемпіонат з баскетболу серед збірних команд університету та збірних факультетів. На чолі з улюбленим тренером Наталією Гребінюк студенти з радістю зібралися в спортзалі.
Секретарем змагань виступила студентка 31- пт групи Анна Філілєєва.
В складі збірної Уманського НУС виступали:
- Максим Слободяник – 11 м-м група;
- Ілля Усатюк – 21-ім група;
- Максим Зерник – 24-ас група;
- Віктор Кондренков 11-с група;
- Олександр Кабанчук 21-ім група.
Збірну ж факультетів представили:
- Денис Задачін 11-мм група;
- Артем Коломієць 11-а група;
- Артем Павлюк 11-ек група;
- Віталій Чистов 21-ім група;
- Володимир Загоровський 31-т група.
Правильний розподіл ролей гравців відповідав їх підготовці та практичним вмінням. Гра була запеклою, складною і водночас – захопливою та цікавою. Розігрувач, атакувальний захисник, легкий форвард, важкий форвард, центровий – це всі амплуа гравців, які використовуються в баскетболі. І не лише таку термінологію ви зможете почути від компетентних фахівців зі спорту, для того щоб підкорити спортивний та інтелектуальний олімп. Тож радо чекаємо на бажаючих жити в психофізичній гармонії на кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС.
Цією грою юнаки гідно довели мудрість Л. Вовенарга: «Щоб зберегти бадьорісь духу, потрібно підтримувати бадьорість тіла». Тому, плідно попрацювавши на спортивному поприщі, з перемогою збірної Уманського НУС, юнаки бадьоро покрокували займатися розумовою працею, адже студентство – це не лише спорт.
Прес-центр Уманського НУС