05.04.2019 1037

Уроки доброти та милосердя

Нині, як ніколи, актуальним і надзвичайно важливим є прояв серед молоді таких загальнолюдських моральних якостей, як доброта та милосердя до ближнього, до тварин, рослин, природи. Адже небажання людини жити за законами християнської моралі породжує природні та соціальні катаклізми, спричиняє кризу духовності.

Для суспільства небезпечним є давати бездуховній людині сучасні знання, адже без виховання освіта може приносити шкоду. Тому студенти факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва завжди є активними учасниками доброчинних акцій.

Цього разу вони долучилися до акції «Серце до серця», що вже стала традиційною для всієї України і наразі проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Кожен зі студентів поділився частинкою себе, своєї душі заради спільної мети українського суспільства – допомоги дітям, які мають кардіологічні захворювання.

Завжди варто пам’ятати, що справжня доброта виростає з серця людини. І якщо в серці вже є вогник добра та людяності, то потрібно протягом життя робити все для того, щоб він розгорявся все більше й інтенсивніше.

Доброта та милосердя – це крила, на яких тримається людство. Потрібно поспішати робити добро, щоб тепло сердець зігрівало і рідних, і друзів, і незнайомих людей.

Уроки доброти та милосердя

«Роби добро і не чекай взаємності. Хай краще вона буде для тебе сюрпризом, аніж відсутність її – стресом»  – казав відомий письменник Леонід Сухоруков.

Лілія Кустріч, заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи