06.10.2023 222

Усмішка = життя

Всесвітній день усмішки було започатковано у 1999 році і відзначають його в першу п’ятницю жовтня. Результати досліджень довели, що усмішка вивільняє ендорфіни та серотонін, що змушують людину відчувати себе добре. Ці природні хімічні речовини покращують настрій  і дають тілу відчуття релаксації, зменшують фізичний біль. Тож в умовах війни надзвичайно важливо не піддаватися стресу та тримати максимально можливий рівень позитиву.

Колектив Уманського національного університету садівництва знає, що усміхатися корисно. Адже коли людина має прекрасне самопочуття та хороше оточення, а усмішка стає незмінним супутником її життя, їй неодмінно все вдається! А ще науково доведено, що усміхнена людина виглядає молодшою та є витривалішою, гармонійно та раціонально використовує свої фізичні, ментальні й інтелектуальні здібності. Щира усмішка часто допомагає вирішити складні життєві задачі, уникнути або мінімізувати конфліктні ситуації, підвищити настрій ближньому та навіть – врятувати життя.

Нам випало знаходитись в час війни у тилу та мати власний осередок праці та навчання, з вдячністю допомагаючии нашим захисникам і захисницям. Тож черпаймо знання, збагачуймо власний досвід, формуймо себе у руслі добра та позитиву! Насолоджуймося кожною подарованою нам хвилиною життя з усмішкою, що зцілює від болю, мотивує на добрі справи, надихає на розвиток!

Зі Всесвітнім днем усмішки, університетська громадо, бережіть себе! Миру у серці та довкола!