26.10.2015 806

Успішний захист дипломних робіт на кафедрі обліку і аудиту

Захист дипломних робіт проводився з 15 по 21 жовтня 2015 року. Захист відбувався у відповідності з вимогами щодо організації та порядку роботи екзаменаційних комісій. Екзаменаційну комісію очолював завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Білоцерківського національного аграрного університету, д.е.н., професор Іван Свиноус. В складі комісії були присутні: професор Тамара Кучеренко, доценти  Оксана Крочак та Валентин Бобко. Секретарем призначено доцента Галину Аніщенко.

Результати захисту дипломних робіт

- поточної успішності

- захисту дипломних робіт

-

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з обліку і аудиту присвоєна  56 студентам-випускникам. Дипломи з відзнакою отримали  студенти:  Раца С.Г., Слабнюк О.П.

Успішний захист дипломних робіт на кафедрі обліку і аудиту

Результати роботи ЕК дають підставу зробити висновки про те, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва  готує висококваліфікованих спеціалістів з обліку і аудиту, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.