05.04.2024 124

В Уманському національному університеті садівництва оновили горіхову алею

Викладачами, студентами, співробітниками творилася і нині продовжує набувати гарної слави історія Уманського національного університету садівництва. Навчальний заклад за 180 років свого набув статусу регіонального закладу вищої освіти, та це не єдині приваби університету. Атмосферу гармонії і затишку, природного спокою створюють люди.

1974 року в Уманському НУС (тоді Уманський сільськогосподарський інститут), вперше почали садити на території навчального закладу горіхи. Алею з двох боків головного входу в студмістечко засадили деревами Горіха ведмежого, інша назва — Ліщина деревовидна. Пройшло вже 50 років, але саджанці, вирощені на розсадниках кафедри, традиційно відновлюють зелену красу алей.

«Ліщина деревовидна для оновлення алеї вирощена зусиллями викладачів і студентів кафедри лісового господарства Уманського НУС в розсаднику навчального закладу. Викладачі і студенти дбають про високоякісний лісовий садивний матеріал, який пристосований до кліматичних умов нашого регіону та нині використовується для оновлення славнозвісної «Горіхової Алеї», — розповідають відповідальні за процес та практичні реалізатори ідеї корисного озеленення кандидат сільськогосподарських наук, доцент, заступник декана з наукової роботи факультету лісового і садово-паркового господарства Олександр БАЮРА та студенти Артем ТИЩЕНКО 11-ї л-г лісового і садово-паркового господарства та Олег МОРОЗОВ 31 кл- г лісового і садово-паркового господарства.

В Уманському національному університеті садівництва оновили горіхову алею

Високоосвічені й обдаровані викладачі та вихованці Уманського НУС дбають про добробут рідного навчального закладу. Вдячні кожному причетному до гарної справи озеленення території університету.