23.02.2022 558

В Уманському НУС обговорили заходи з недопущення вчинення дій терористичного характеру

В Уманському національному університету садівництва 23 лютого у форматі онлайн-конференції відбулася зустріч начальника служби у справах дітей Уманської міської ради Олександра Декарчука зі студентським і науково-педагогічним колективами.

Поважна місія пана Олександра полягала у формуванні серед студентської молоді передумов з недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації та забезпеченні реалізації освітнього процесу у контексті заходів практичного та теоретичного характеру, а також проведення виховної роботи, націленої забезпечення знань з правил і порядку евакуації та перевірки фактів замінування  будівель.

Відтак основним меседжем онлайн зустрічі зі студентами стала виховна бесіда, під час яких було наголошено на недопустимості участі їх в телеграм-чатах і телеграм-каналах за тематикою деанонімізації. Такими є інтернет-спільноти, де поширюються фото та відеоматеріали завідомо неправдивих повідомлень про загрози вибухів, процесу евакуації і перевірки об’єктів мінування. Окремо було наголошено на кримінальній та адміністративній відповідальності за здійснення неправдивих повідомлень, що трактуються як дії терористичного характеру, та застосування штрафних санкцій щодо батьків, якщо особа є неповнолітньою.

Серед питань, що розглядалися під час зустрічі, було виокремлено алгоритм дій під час проведення евакуаційних заходів і перевірок спеціальними службами, що проводять фото- та відеофіксацію.

Тож, шановні студенти, будьте пильними, адже наше з вами життя щасливим є тоді, коли оточення наше у безпеці. Миру всім!

Пресцентр Уманського НУС