13.10.2021 176

В Уманському НУС пройшов Чемпіонат України з універсального бою

Понад 100 юнаків і дівчат днями зійшлися на спортивній арені Уманського національного університету садівництва, аби стати свідками й учасниками чемпіонату України з універсального бою.

До університету приїхали спортсмени та прихильники універсального бою з усіх куточків України. Полковник Микола Подоляк, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, президент Української спортивної федерації «Універсальний бій» звернувся з вітальним словом до учасників. Нагоду відкрити Чемпіонат мав також Віталій Олійник, голова Уманської районної ради, побажавши учасникам успіху та здійснення мрій і від імені Президента вручив відзнаку «За розвиток українського спорту» Ігорю Баландіну.

Змагання відбулося під егідою громадської організації Українська Спортивна федерація «Універсальний бій». Натхненником проведення Чемпіонату у нашому місті став голова Черкаської обласної Федерації Універсального бою в Черкаській області, мудрий наставник і старший викладач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС Василь Миронюк, адже його вихованці, випускники університету, такі як Віталій Олійник, Віталій Миронюк, Іван Слівєнко та когорта титулованих студентів Уманського НУС, завдячуючи підтримці ректорату Уманського НУС, допомагають концепції розвитку універсального бою в місті, що створює прогресію молоді в напрямку здорового способу життя. Дивлячись на таких людей, які залучають до здорового способу життя молодь, можна точно сказати – в України є спортивне майбутнє!

Бажаємо всім учасникам змагань чемпіонського майбутнього та міцного здоров’я, а наставникам та учасникам – міці та витривалості!

Пресцентр Уманського НУС