В Уманському НУС відбувся концерт Військового оркестру ВІТІ
Уманський національний університет садівництва та його колектив мали за честь почути звучання Військового оркестру Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.
Мистецькі події на військових нивах українського народу стають справжнім символом величі та єдності, міцності та незламності духу українців. Артисти, що порадували колектив Уманського національного університету садівництва не просто підняли настрій, вони подарували енергію, запал, драйв, віру в наш український мир, який починається з кожного. З такими талановитими та світлими людьми можна не лише у розвідку, з ними затишно та комфортно нині, з ними безпечно вирушати у майбутнє.
«Людина, що любить — непереможна», — запевнив глядачів Максим ЗІНЧЕНКО, диригент оркестру, талановитий співак і саксофоніст. Поряд із відомими популярними композиціями: «Я на небі», «Не забуду дім», «Ми ще заспіваємо разом», «Хто ти є?», «Стефанія», в сучасній обробці для духового оркестру також лунали: «Чорна гора», «Червона рута», «Соло на саксофоні» у виконанні диригента і керівника оркестру.
По завершенню концертної програми глядачі, які вщент заполонили актову залу, не відпускали артистів: шквал овацій, оплески, виклики «на біс»! Оркестр виконав незаплановану композицію «Україна — це ти», яка стала символічним зізнанням кожного українця в любові до рідної землі, адже, коли ми разом, ми одна міцна й вільна родина. Студенти та викладачі, натхненні творчістю мужніх та сильних, відчули важливу роль мистецтва в підтримці земляків. Від імені ректорату та всієї університетської громади директор Центру культури та виховання студентів Петро ПАЄВСЬКИЙ подякував талановитому музичному колективу за можливість чути кращі композиції у виконанні військового оркестру: «Добра, творчості, успіхів, перемог, миру та Слава Україні».
Олег ПЕТРОВСЬКИЙ, проректор з морально-психологічного забезпечення ВІТІ, подякував глядачам і колективу Уманського НУС: «Ваша колективна допомога є кращим внеском, який може робити громада в умовах сучасності». Морально-психологічний фактор як компонент могутності родини, колективу, нації має важливе значення: «Ми приїхали подарувати частину власного серця, аби ви відчули гарний вплив музики та мистецтва на життя людей. Посміхайтесь — це працює, разом до перемоги!».
Музичний колектив зі своєю концертною програмою став не просто подарунком до початку весни, він виявився відкриттям і цілющим діамантом, подарував енергію життя та радість всім присутнім. Музиканти з радістю позували зі студентами, а ті, своєю чергою, купали митців у глядацькій любові, яка зцілює, мирить, освячує.