16.10.2015 2962

В університеті розпочалась акція зі збору та утилізації батарейок

В Уманському національному університеті садівництва стартувала акція «Здай батарейку – врятуй їжачка» зі збору і відправки на утилізацію відпрацьованих батарейок та акумуляторів. Мета акції – пропагування дбайливого та відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Відпрацьовані батарейки й акумулятори  – проблема, масштаби якої більші, ніж може здатися на перший погляд, адже із сміттєвого відра вони потрапляють на звалища, де під впливом різних чинників і природніх процесів забруднюють довкілля. У них міститься значна кількість різних металів, зокрема  літій, ртуть, кадмій, нікель, марганець, цинк, свинець.

Лише одна «пальчикова» батарейка може забруднити важкими металами близько 20 квадратних метрів землі, а потрапляючи у підземні води, отруює 400 літрів води. З водою шкідливі елементи потрапляють у рослини та наш організм. Тому батарейки потребують спеціальної утилізації.

В університеті розпочалась акція зі збору та утилізації батарейок

Контейнер для прийому відпрацьованих батарейок розміщений на першому поверсі корпусу №4 університету. Не залишайтеся байдужими – візьміть участь в акції, адже кожен із нас відповідальний за долю майбутніх поколінь, країни, планети.

Колектив підготовчого відділення