11.09.2024 107

В УНУС стартувало навчання за дистанційною формою для магістрів спеціальності 232 «Соціальне забезпечення»

Уманський національний університет садівництва продовжує зміцнювати свою позицію як провідний учасник міжнародних освітніх ініціатив, активно реалізуючи проекту ERASMUS+KA2 DEFEP «Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market». Проєкт спрямований на впровадження сталого й ефективного дистанційного навчання, як окремої форми освіти у країнах Східного партнерства, включаючи Україну та Молдову.

Метою проекту DEFEP є створення сучасної системи дистанційної освіти у закладах вищої освіти, що дозволить не лише реагувати на майбутні виклики, пов’язані з технологічними трансформаціями ринку праці та змінами в поведінкових і ідеологічних пріоритетах молодих поколінь, але й сприятиме розвитку професійних компетенцій і так званих «м’яких навичок» студентів відповідно до потреб ринку праці. Важливим аспектом проєкту є також забезпечення принципу безбар’єрної освіти, створення безпечного освітнього середовища та підвищення якості освіти в сучасних реаліях.

Одним із важливих кроків у рамках проєкту стало проведення вступної кампанії і зарахування на дистанційну форму навчання 13 студентів на освітню програму «Економіка соціального забезпечення» за спеціальністю 232 «Соціальне забезпечення» другого (магістерський) рівня вищої освіти. Ця програма спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних реагувати на сучасні виклики соціальної та економічної сфери, використовуючи інноваційні підходи та методи дистанційного навчання.

Реалізація проєкту DEFEP дозволить університету не лише підвищити якість освіти, але й розширити можливості для студентів, надаючи їм доступ до навчального контенту високого рівня, адаптованого до сучасних вимог. А ще – допоможе вдосконалити існуючу систему дистанційної освіти в університеті, залучивши європейський досвід та кращі практики дистанційного освітнього сереовища.

Участь Уманського національного університету садівництва у проєкті Еразмус+ DEFEP – це впевнений крок до створення конкурентоспроможної і гнучкої системи освіти, що відповідає вимогам сьогодення та готує студентів до успішної кар'єри в умовах сучасного ринку праці.