30.03.2016 1093

Вакансія: керівник відділення банку

ПриватБанк запрошує Вас на посаду «керівник відділення банку», де Вас чекає насичена цікава робота і кар'єрний ріст. У нас Ви зможете отримувати зарплату на 15% вище, ніж в інших банках. Крім постійного окладу Ви будете також отримувати бонуси, розмір яких залежить тільки від Вас. Робота керівником відділення в найбільшому банку країни - це не тільки престиж, а й реальна можливість проявити свою ініціативність, цілеспрямованість і лідерські якості. У ПриватБанку по достоїнству оцінять і реалізують Ваші кращі ідеї.

Регіон: Умань

Графік роботи: п'ятиденний робочий тиждень.

Обов'язки:   Активне залучення нових клієнтів на обслуговування в банк; Прямі продажі банківських продуктів та послуг; Збільшення прибутковості відділення; Підвищення ефективності роботи співробітників відділення; Проведення зустрічей та презентацій банківських продуктів.

Вимоги до кандидатів: Вища освіта (економіка, юриспруденція або сфера управління); Успішний досвід роботи в банківській сфері від 3-х років на позиції керівника відділення банку (в підпорядкуванні від 4-х чоловік);Уміння працювати на результат; Навички активних продажів, проведення переговорів і презентацій.

Пропонована заробітна плата:  сукупний дохід - 10 000 грн., Дохід кращих співробітників - 30 000 грн.

Що ПриватБанк пропонує своїм співробітникам? Стабільний дохід. Ви завжди вчасно отримуєте зарплату. Оклад виплачується 3 рази в місяць (15, 25 і 5 числа) в пропорції 20-20-60, бонуси і премія щомісяця, до 20 числа наступного місяця. Офіційне оформлення та повний соціальний пакет. Разом з роботою у великому надійному банку Ви отримуєте щорічну оплачувану відпустку 24 календарних дня, систему пільгового кредитування, участь в програмі недержавного пенсійного фонду, пільгові путівки на відпочинок для дорослих і дітей. Можливість кар’єрного росту. Ефективні та цілеспрямовані співробітники ПриватБанку можуть піднятися по кар'єрних сходах від касира-операціоніста до керівника відділення! Робота в дружній і згуртованій команді. У ПриватБанку вміють не тільки ефективно працювати, а й повноцінно відпочивати. Щорічно проводяться веселі корпоративні заходи для любителів спорту та здорового способу життя.

Контактні дані рекрутера:

Скокова Наталія Анатоліївна