20.02.2024 345

Вболівай за наших: Студентська збірна Уманського НУС змагається у футбольному турнірі

Колектив Уманського національного університету садівництва активний учасник не лише у наукових сферах життєдіяльності освітян, університетська громада дбає також про фізичне та ментальне здоров’я наукових співробітників та студентів. А футбол — один із видів спорту, що покращує настрій та має позитивні цілющі властивості для фізичного здоров’я.

18 лютого стартував зініційований Асоціацією футболу Уманського району шестиденний турнір з футболу, який об'єднав 11 команд Уманського району, серед яких: «УТК», «Граніт», «Тайфун», «Базис», «Ніка» та інші. Знаковим для університетської громади є те, що до когорти кращих команд потрапила й студентська збірна Уманського НУС. Наші студенти, заручившись підтримкою ректорату, профкому, колективу кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, розпочали турнір з перемоги.

Футбольний турнір відбувається на Центральному стадіоні, тож фани та охочі можуть долучитися, щоб повболівати за місцевих футбольних зірок. Розклад матчів можна уточнити на кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін.

Колектив Уманського національного університету садівництва бажає студентській молоді університету садівництва цікавих, яскравих ігрових моментів та перемоги. Вболіваємо за вас, успіхів та гарного настрою!