28.10.2016 950

Вечеря фінансистів УНУС у французькому стилі

Французька вечеря… Асоціації, що виникають після почутого словосполучення – неповторний шарм, тонкий гумор, сповнена пахощів лаванди атмосфера… Подібні емоції відчули студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», відвідавши виставу «Французька вечеря», яку презентував уманським глядачам Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського.

Вечеря фінансистів УНУС у французькому стилі

Марк Камолетті, один з найвидатніших французьких комедіографів, автор даної п’єси, написав дійсно видатне творіння: його мистецький задум живе і зриває бурхливі овації глядачів на п’яти континентах.

Глибинний зміст дійства, попри іскрометний гумор і комічність, змушує глядача зрозуміти, що іноді ігри, в які грають люди, виходять з-під їхнього контролю та починають диктувати свої правила.

Вечеря фінансистів УНУС у французькому стилі

Блискуча гра акторів, які відтворювали на сцені перипетії уявної ситуації, тримала зал то в напруженні, то змушувала вибухати щирим сміхом. Позитивні емоції, глузування з пікантних ситуацій, гострі моменти та комічні намагання героїв п’єси знайти вихід із небезпечних обставин – все це створювало неповторну атмосферу та французький шарм у серці нашого маленького містечка.

Вечеря фінансистів УНУС у французькому стилі

По закінченню вистави глядачі огорнули акторів гучними оваціями, а студенти, зробивши фото на згадку з володарями сцени і сердець глядачів, полишали зал з позитивом і натхненням. Адже мистецтво – це не лише ліки від тисячі бід, а й відмінний заряд оптимізму на майбутнє.

Вечеря фінансистів УНУС у французькому стилі

Леся Барабаш, к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування