13.04.2017 1121

Великдень – час здійснення мрій

Весна дарує світові чудо: природа оживає, відроджуються нові сподівання в людських серцях, душі окрилюються мріями, а зроблене й досягнуте стає особливо цінним. Весна – це пора очищення та духовної підготовки до найбільшої Божої благодаті – світлого Христового Воскресіння.

Незабаром вся країна відзначатиме Великдень – свято, яке несе радість і надію в серця віруючих всієї Землі і сягає корінням ще в часи язичництва. Готуючись до Великодня, ми печемо паски, розфарбовуємо яйця, прикрашаємо дім і, звичайно ж, робимо добрі справи.

У переддень Великодніх свят на факультеті економіки і підприємництва був проведений захід, приурочений до свята Воскресіння Христового. Радою студентського самоврядування були виготовлені символічні писанки, на яких студенти факультету поділилися частинкою свого тепла, написавши на звороті найщиріші слова побажань.

Великдень – час здійснення мрій

Весна прийшла в наші оселі! І вона вчить нас бачити високе навіть у буденному. Тому біля кафедри фінансів,банківської справи та страхування студенти прикрасили символічними писанками молоде деревце, сподіваючись на силу власної віри і на те, що зовсім скоро деревце розквітне, а разом із ним здійсняться всі наші мрії і помисли!

Великдень – час здійснення мрій

Тож зустріньмо Великдень з вірою в те, що любов завжди переможе темряву – у душі, в оселі, у державі. Нехай Боже благословення буде запорукою миру, духовного відродження та здійснення найзаповітніших сподівань на нашій землі!

Великдень – час здійснення мрій

Катерина Закрижевська, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва