17.10.2016 1184

Вибори до лав студентської ради факультету менеджменту

Відповідно до чинного Закону України «Про вищу освіту» (ст. 40) представницькі, виконавчі та контрольно-ревізійні органи студентського самоврядування обираються строком на один рік.

Відповідно до даних вимог, 10 жовтня відбулася конференція студентів факультету менеджменту, на порядок денний якої були винесені такі питання:

- звіт голови студентської ради факультету за 2015-2016 н. р.;

- затвердження звіту голови студентської ради факультету за 2015-2016 н. р.;

- процедура виборів до студради факультету.

Усі пункти були заслухані, успішно затвердженні більшістю голосів та оформлені протоколом конференції студентів.

Вибори до лав студентської ради факультету менеджменту

На вимогу законодавства та виконання рішень конференції були проведені прямі таємні вибори до студради факультету менеджменту. Виборча дільниця була розміщена на першому поверсі навчального корпусу № 4. Студентство мало можливість здійснити свій вибір й обрати тих, хто йде на крок попереду всіх інших.

Вибори до лав студентської ради факультету менеджменту

За результатами голосування до складу новообраної студради ввійшли такі студенти: Аліна Махаринська, Анастасія Крейтор, Дарья Цілінська, Валентина Маленька, Юрій Мельник, Дарья Бурлаченко, Богдан Шевчук, Вадим Озаринський, Марина Якубенко, Діана Регент, Дарья Подолянець, Тетяна Луговенко, Юлія Чорап, Роман Спанатій, Ярослав Безязиченко, Інна Вдовіна, Марія Захарченко, Аліна Варич.

Тож вітаємо цю прогресивну команду студентів і бажаємо їм діяти в межах закону, бути успішними представниками ініціатив факультету, не втрачати ентузіазму, мати вдосталь креативних ідей і завжди пам’ятати, що студентство – це рушійна сила.

Інформаційний сектор студради факультету менеджменту