26.09.2016 839

Вічномолодий дух університету

День народження університету – особливий день для кожного, хто за будь-якої погоди і настрою працює та навчається в стінах Уманського національного університету садівництва.

Ось уже протягом понад 170 років колектив університету старанно підкорює наукові вершини, щодня здобуваючи маленькі, але прогресивні перемоги. При цьому колектив факультету економіки і підприємництва уже 50 років є активним учасником реалізації усіх найсміливіших планів, які ставить перед собою університет.

Саме тому традиційний День університету цього року був сповнений розмаїттям різних заходів і подій. Зокрема, кожна із кафедр факультету змогла з гордістю продемонструвати свою кропітку працю та поділитися здобутками з гостями свята.

Вічномолодий дух університету

Також цей день ознаменувався посвятою першокурсників у студенти Уманського НУС. Адже вчорашні абітурієнти з нетерпінням чекали свого вступу в права та обов’язки. Та особливо було приємно чути привітання та побажання поважних гостей, які завітали до університету, щоб розділити цю важливу подію.

Свято, як завжди, вдалося: різнопланові зустрічі, барвисті виступи талановитих студентів, ентузіазм і запал в очах першокурсників – це все стало символом того автентичного духу, який панує в УНУС майже два століття!

Наталія Євгенюк, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва