23.05.2023 256

Від аудиторії до виробництва: випускники Уманського національного університету садівництва впроваджують інновації у ФГ "Гадз"

Ми раді поділитися чудовими новинами про випускників Уманського національного університету садівництва!
Фермерське господарство «Гадз», відома сільськогосподарська компанія, нещодавно продемонструвала захоплююче рекламне відео, що висвітлює їхні передові технології та виняткову роботу, яку виконує команда провідних агрономів, які є випускниками нашого університету і це робить висвітлені досягнення ще більш видатними.
Присутність випускників Уманського національного університету садівництва у команді ФГ «Гадз» демонструє цінність освіти та навичок, здобутих ними під час навчання в Університеті.
Уманський національний університет садівництва має давні традиції першокласної освіти в галузі садівництва та агрономії. Ми надаємо нашим студентам знання та практичні навички, необхідні для досягнення успіху в кар'єрі та сприяння розвитку сільськогосподарської галузі.
Той факт, що відома компанія "Гадз" відбирає випускників УНУС, є свідченням репутації навчального закладу та рівня підготовки наших студентів. І це досягнення фіксується на постійній основі.
Наші випускники вкотре доводять, що володіють знаннями й адаптивністю, необхідними для сучасного, динамічного сільського господарства.
Ми неймовірно пишаємося досягненнями наших випускників та співпрацею з ФГ «Гадз», адже вони підкреслюють взаємне визнання досконалості та симбіотичний зв'язок між наукою та виробництвом.