18.09.2020 604
Відбулася конференція трудового колективу Уманського НУС
Новий навчальний рік спільнота Уманського національного університету садівництва розпочала з важливої події – конференції трудового колективу. На традиційне щорічне засідання, що проходило з дотриманням усіх умов адаптивного карантину, зібралися представники-делегати від усіх кафедр і підрозділів навчального закладу.
Порядком денним було передбачено розгляд наступних питань:
![Відбулася конференція трудового колективу Уманського НУС](assets/cache/images/2020/news/trudkol/dsc_1001-600x-a86.jpeg)
![Відбулася конференція трудового колективу Уманського НУС](assets/cache/images/2020/news/trudkol/dsc_1012-600x-a86.jpeg)
- Погодження нової редакції Статуту Уманського національного університету садівництва;
- Затвердження Положення про Конференцію трудового колективу Уманського національного університету садівництва;
- Про зміни в складі Вченої ради університету.
По першому питанню присутні заслухали проректора з науково-педагогічної роботи Михайла Мальованого, інші пункти висвітлила голова профспілкового комітету Уманського НУС Маргарита Парубок.
По всіх питаннях зібрання делегати ухвалили позитивні рішення.
Пресцентр Уманського НУС
Рубрика: Профспілковий комітет