29.10.2015 759

Відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка кафедри біології

Протягом засідання гуртка було заслухано і обговорено чотири доповіді.

Засідання розпочав та виступив із доповіддю староста гуртка  В’ячеслав Яценко.
Засідання розпочав та виступив із доповіддю староста гуртка В’ячеслав Яценко.
Тема доповіді «Продуктивність огірка залежно від застосування передпосівної обробки насіння РРР у весняній теплиці ННВВ Уманського НУС»

Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Розборська Л.В.

Студентка ІІ курсу Анастасія Лісогурська доповідала на тему  «Ефективність застосування гербіцидів та біостимуляторів росту у посівах сої»
Студентка ІІ курсу Анастасія Лісогурська доповідала на тему «Ефективність застосування гербіцидів та біостимуляторів росту у посівах сої»

Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Голодрига О.В.

Студентка ІІІ курсу Ольга Голубчик  доповіла на тему «Чиста продуктивність фотосинтезу посівів тритикале озимого за дії гербіцидів і регуляторів росту рослин»
Студентка ІІІ курсу Ольга Голубчик доповіла на тему «Чиста продуктивність фотосинтезу посівів тритикале озимого за дії гербіцидів і регуляторів росту рослин»

Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Притуляк Р.М.

Студент ІV курсу Вадим Андрущак доповідав про проходження  стажування на фермах із вирощування квітів у Швейцарії.
Студент ІV курсу Вадим Андрущак доповідав про проходження стажування на фермах із вирощування квітів у Швейцарії.

Лариса Розборська, кандидат

сільськогосподарських наук, доцент