05.12.2023 256

Відбулося чергове засідання Вченої ради

30 листопада відбулося чергове засідання Вченої ради Уманського національного університету садівництва задля розгляду важливих для функціонування університету питань.

Зі звітом про роботу бібліотеки виступила директор Тетяна КРАВЧЕНКО, яка представила колегам інформацію про комплектування фонду бібліотеки, обслуговування користувачів, соціокультурну та комунікативну діяльність підрозділу у поточному році.

Одним із основних питань, що визначають перспективи діяльності УНУС, була доповідь проректора з науково-педагогічної роботи Михайла МАЛЬОВАНОГО «Про міжнародну діяльність УНУС». Доповідач наголосив на інтенсифікації такої діяльності в університеті; розширенні міжнародної партнерської мережі; висвітлив динаміку міжнародного стажування учасників освітнього процесу; розкрив здобутки університету як партнера консорціуму з реалізації міжнародного проєкту DEFEP «Дистанційна освіта для майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити здобувачів вищої освіти та ринку праці» в рамках програми Erasmus+ KA2.

Також відбулося обговорення кандидатур, щодо яких структурні підрозділи університету виступили з клопотаннями про обрання їх на відповідні посади.

Відповідно до порядку денного, членами Вченої ради було ухвалено низку інших важливих рішень, зокрема про створення відділу військового обліку для ведення персонального військового обліку в університеті; затвердження змін до Положень відокремлених структурних підрозділів Уманського національного університету садівництва. Традиційно впродовж засідання заслухали та підтримали питання про проведення публічної презентації наукових результатів дисертації і створення спеціалізованої вченої ради для разового захисту; рекомендації до друку наукових видань університету.

Засідання завершилося урочистостями: ректор УНУС Олена НЕПОЧАТЕНКО, керуючись рішенням Президії Національної академії наук вищої освіти України,  вручила медаль імені Ярослава Мудрого за високий рівень професіоналізму і вагомий внесок у розвиток вищої освіти доктору сільськогосподарських наук, професору, декану факультету агрономії Сергію ПОЛТОРЕЦЬКОМУ.