26.02.2016 532

Відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія»

Чи може бути щось цікавіше психології – багатогранної науки, що вивчає мислення, почуття, волю та поведінку людини? І студенти Уманського національного університету садівництва погоджуються з цим твердженням.

25 лютого в Уманському НУС на кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни «Психологія». В олімпіаді взяли участь 24 студенти І–ІV курсів факультетів економіки і підприємства, менеджменту, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, які з успіхом справилися з поставленими завданнями.

За результатами олімпіади переможцями стали :

І місце – Катерина Костенюк – студентка 11-м групи факультету менеджменту;

ІІ місце – Анастасія Крейтор – студентка 41-з групи факультету менеджменту ;

ІІІ місце – Надія Кирик – студентка 41-м групи факультету менеджменту.

Голова журі: Кандидат педагогічних наук, доцент
кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Тамара Шевчук

Члени журі: Кандидат психологічних наук, доцент   Лариса Осадча