14.07.2023 1257

Відкрий для себе світ знань: факультет лісового і садово-паркового господарства запрошує на навчання

Факультет лісового і садово-паркового господарства розпочав набір на різні цікаві спеціальності. Якщо ви любите природу та бажаєте позитивно впливати на навколишнє середовище, це можливість, яку ви не можете пропустити!

Спеціальності:

205 Лісове господарство

Спеціальність актуальна для всіх, кого надихає природа, а ліс є невичерпним джерелом знань. Тож варто означити три основні переваги професії фахівця з лісового господарства: глибоке розуміння лісових екосистем, що сприяють  захисту та збереженню лісів; різноманітні можливості кар’єрного зростання як у державному, так і в приватному секторах; навички управління природними ресурсами, що виходять за межі лісів: вирішення складних проблем управління ресурсами та пошуку інноваційних рішень, що збалансовують екологічні, економічні та соціальні міркування.

206 Садово-паркове господарство

Спеціальність «Садово-паркове господарство» складається з двох рівноправних і рівноцікавих складових: садове господарство та паркове господарство. Як наслідок – фахівці даної спеціальності одержують широкопрофільні можливості кар’єрного росту та розвитку, а також творчу діяльність, що поєднує роботу з рослинами та ландшафтом. Застосовуючи стійкі професійні методи, фахівці спеціальності допомагають пом’якшити вплив сільського господарства на навколишнє середовище, покращити здоров’я екосистеми та зберегти біорізноманіття, зробити навколишній світ яскравим і неординарним. Окремо варто наголосити на інноваційності та можливостях для проведення досліджень, а також на підприємницькі складовій професії.

193 Геодезія та землеустрій

Спеціальність «Геодезія та землеустрій» містить кілька цікавих особливостей: збір і аналіз геопросторових даних; картографування та безпосередня участь в управлінні землею, міському плануванні й управлінні ресурсами; знання геодезичних систем відліку та координатних мереж; перебування в епіцентрі знань геопросторових технологій та інновацій; вміння здійснювати моніторинг навколишнього середовища та зміни клімату; міжнародна співпраця та глобальне застосування. Знання та навички, отримані в геодезії та землеустрої, знаходять застосування в усьому світі, що робить його захоплюючою сферою для тих, хто зацікавлений у роботі над міжнародними проєктами та внеску в глобальні геопросторові ініціативи.

014 Середня освіта (Фізична культура)

Спеціальність «Середня освіта (Фізична культура)» охоплює різноманітні функції, що зосереджуються на здоров’ї людини, фізичній підготовці, спорті та пропаганді здорового способу життя. Серед переваг спеціальності – глибоке розуміння анатомії та фізіології людини; вміння провадити ґрунтовну фізичну підготовку та кондиціонування; вільне володіння теорією та практикою спорту; наявність навичок з розвитку моторики звичок і моделювання рухів; розуміння особливостей зміцнення здоров’я людини та виховання активного способу життя; обізнаність з профілактикою травм і реабілітаційними заходами; можливість проведення досліджень і впровадження інновацій. А ще це одна з кращих спеціальностей для організації власного спортивного бізнесу!

Загалом, вища освіта пропонує низку переваг, які охоплюють кар'єрні перспективи, особистісне зростання, розширення кола спілкування, доступ до різноманітних перспектив, а також можливість інтелектуальної та особистісної самореалізації. Вона забезпечує людей знаннями, навичками та якостями, необхідними для процвітання в сучасному динамічному та конкурентному світі.