20.10.2015 1263

Відкрита лекція з дисципліни «Облік і аудит»

Студенти факультету менеджменту (31-м – 31-з груп) відвідали відкриту лекцію доцента кафедри обліку і аудиту Олени Матрос із дисципліни «Облік і аудит» на тему «Облік основних засобів».

Відкрита лекція з дисципліни «Облік і аудит»

На занятті були присутні: в.о. завідувача кафедри, доцент О.І. Крочак, доценти Л.Ю. Мельник, В.В. Мельник, В.В. Бобко, старші викладачі О.М. Поліщук, Д.Б. Жученко, викладач О.Д. Підлубна.

Відкрита лекція з дисципліни «Облік і аудит»

Мета відкритої лекції – навчити студентів вміло застосовувати теоретичні знання з обліку основних засобів, кваліфіковано використовувати їх у майбутній практичній роботі.

Відкрита лекція з дисципліни «Облік і аудит»

Лекція була проведена на високому методичному та професійному рівні. Лектор використовував активні методи навчання, робив необхідні пояснення нового матеріалу, звертав увагу на проблемні питання, наводив приклади, залучав студентів до обговорення дискусійних питань, розв’язання ситуаційних завдань, тому постійно підтримувався зворотній зв’язок зі студентами.

Валентин Бобко, доцент кафедри обліку і аудиту