23.09.2015 1009

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Сільськогосподарська мікробіологія»

21 вересня 2015 року відбулася відкрита лекція в.о. доцента кафедри біології Олександра Заболотного для студентів ІІІ курсу спеціальності «Агрономія» спеціалізації «Агроінженерія» з навчальної дисципліни «Сільськогосподарська мікробіологія» на тему «Розмноження мікроорганізмів».

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Сільськогосподарська мікробіологія»

Відкриту лекцію відвідали декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Сергій Щетина, кандидати сільськогосподарських наук, доценти кафедри біології Ірина Леонтюк, Лариса Розборська, Оксана Голодрига, Руслан Притуляк.

Присутні відмітили своєчасний початок лекції та її високий науково-методичний рівень.

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Сільськогосподарська мікробіологія»

Під час лекції було використано як дошку, так і мультимедійне обладнання для унаочнення донесеного матеріалу. З метою формування цілісності сприйняття матеріалу було використано міжтематичні зв'язки. Лектор виявив професійні здібності і показав високу викладацьку майстерність, що проявлялася у вільному володінні матеріалом, а також наявності мовного контакту з аудиторією, наявністю зв'язку лектора зі студентами. Активність студентів та зацікавленість матеріалом лекції проявлялись  у запитаннях та дискусіях.

На завершення лекції викладач озвучив додатковий матеріал для самостійного опрацювання.

Оксанана Голодрига, к.с.-г.н, доцент кафедри біології