10.09.2015 1071

Викладачі кафедри фінансів і кредиту використовують прогресивні форми проведення занять

7 вересня 2015 року на кафедрі фінансів і кредиту відбулася відкрита інтерактивна лекція з предмету «Внутрішньогосподарський контроль».

Оксана Кіфоренко, кандидат економічних наук, викладач кафедри фінансів і кредиту, розпочала лекцію, привітавшись зі студентами та оголосивши тему «Планування та організація контрольно-ревізійного процесу». Тема лекції є надзвичайно важливою в сучасних умовах господарювання, адже організація контрольно–ревізійного процесу передбачає впорядкованість взаємодії багатьох елементів господарської діяльності підприємства, які перебувають у функціональній залежності. Даний процес зумовлений потребою координації і взаємної ув’язки цілого ряду однорідних за технічним характером процесів, виконання яких здійснюються колективом працівників.

Для кращого засвоєння студентами навчального матеріалу викладач використовувала мультимедійні засоби презентації. Комп’ютерна презентація по темі лекції була розроблена з використанням досвіду наших колег, викладачів із університетів Республіки Польща.

Викладач провела заняття у формі інтерактивної лекції, адже розвиток сучасної вищої освіти вимагає від викладачів переходу від традиційних до нових прогресивних форм і методів проведення занять. Викладання матеріалу здійснювалося викладачем шляхом активізації як ретроспективних, так і здобутих знань студентів, котрі вони отримували протягом заняття.

Лекція пройшла у позитивній атмосфері, у якій студенти не тільки засвоїли поданий матеріал, але й мали можливість легко та невимушено висловити свою точку зору з питань, які розглядалися на занятті.

Наталія Гвоздєй, к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів і кредиту