05.10.2016 1107

Вікторина до Дня бібліотеки

4 жовтня у читальній залі № 2 Уманського НУС радою студентського самоврядування спільно із працівниками бібліотеки було проведено вікторину, присвячену Всеукраїнському Дню бібліотек.

У вікторині взяли участь 4 команди – представники 4 факультетів:

• Факультет менеджменту – команда «Діти капітана Гранта»;
  • Факультет економіки і підприємництва – «Лідери»;
  • Факультет лісового і садово-паркового господарства – «Колючки»;
  • Інженерно-технологічний факультет – «Золоте перо».

Вікторина до Дня бібліотеки

Під час вікторини всі команди активно боролися у праві називатися переможцем конкурсу, але в результаті запеклої боротьби перемогу отримала команда факультету лісового та садово-паркового господарства «Колючки». Нагородою для переможців став похід до спортивно-розважального комплексу «Амарант», а саме – вони виграли доріжку у боулінгу. Отож привітаємо переможців вікторини.

Вікторина до Дня бібліотеки

Також до Дня бібліотеки радою студентського самоврядування було ініційованого відомий у всього світі рух «Буккросінг», основною метою якого є можливість поділитися з іншими книгами, які вже прочитані. Всі бажаючі можуть прийняти участь у заході, валіза із книгами знаходиться у 4 корпусі.

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування