09.11.2015 1477

ВІЛ поряд

З листопада в Уманському НУС відбулася зустріч студентів 1-2 курсу із соціальними працівниками благодійного фонду «Воля» з метою проведення виховної лекції на тему «Шляхи зараження та методи захисту від ВІЛ СНІДу».

Зустріч розпочала голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик, яка привітала присутніх та надала слово волонтеру благодійного фонду Євгену Коваленко. Доповідач розпочав свою промову із невтішних статистичних даних, адже за статистикою кожен сьомий уманчанин є ВІЛ-позитивним.

Розповівши власну історію, Євген довів, що доля людини в її руках і все залежить від неї самої: від прагнення та бажання створити сім’ю і достойно прожити решту свого життя.

ВІЛ поряд

Студентам була надана можливість переглянути відеоролик про те, що може бути з людиною, коли вона часто змінює сексуальних партнерів та необхідність регулярного проходження тесту на ВІЛ.

Після фільму розповідь продовжив волонтер Ігор Шумко, який нагадав про відповідальність за свої вчинки, що кожен сам вирішує свою долю.

Гості закликали усіх бути уважними до того, з ким і як ми проводимо свій вільний час та будувати своє майбутнє у вільній, здоровій та щасливій Україні.

ВІЛ поряд

На завершення зустрічі студентам було надано роздатковий матеріал з додатковою інформацією про ВІЛ і СНІД.