16.07.2021 504

Вітаємо бухгалтерів і аудиторів з професійним святом!

16 липня українська спільнота святкує день бухгалтера та аудитора. Про людей цієї професії можна з упевненістю сказати, що вони є взірцем терплячості, толерантності і вірності ідеалам законодавства. А також зауважити, що нереально крутим професіоналом цієї сфери діяльності можна стати в Уманському національному університеті садівництва, адже для отримання та набуття знань і навичок тут використовуються сучасні освітні програми та передові досягнення науки та практики.

Сучасний випускник університету легко орієнтується у всіх аспектах фінансової інформації, у тонкощах розрахунку прибутку, у значеннях принципу обачності, у впливах податкового законодавства на діяльність підприємства  та ще в низці нюансів незбагненного світу бухгалтерської справи...  крім того, випускник даної спеціальності має важливі для провідного фахівця навички: стратегічного мислення, уміння розглядати ситуацію неординарно, мислити глобально, аналізувати велику кількість інформації, яку вміє правильно спрогнозувати, а головне – не  впадати в паніку та мислити раціонально.

Шановні колеги! Вітаємо з професійним святом! Хай доля дарує вам щасливі та мирні роком життя, професійна нива буде всіяна малими та великими досягненнями, достаток та гарні люди примножуються щоденно, а міцне здоров’я буде постійним супутником в житті. Зі святом!

Пресцентр Уманського НУС