16.07.2022 307

Вітаємо бухгалтерів і аудиторів з професійним святом!

16 липня в Україні відзначають професійне свято людей, чиї закони життя чітко пояснюються витинанками цифр і таємничими проводками та шаховими балансами – бухгалтерів та аудиторів.

Сучасний бухгалтер – це грамотний і кваліфікований, «підкований» у сучасній законодавчій базі, умілий користувач комп’ютерних програм, мобільний і комунікабельний, багатогранний і терплячий професіонал, який вміє в будь-якій компанії, закладі, установі, організації та на підприємстві підтримати економічну рівновагу та знайти слабкі та сильні сторони будь-якої діяльності. І таку професію можна опанувати в Уманському національному університеті садівництва. А оскільки нині розпочинається вступна кампанія, то кожен випускник школи має можливість отримати цю захопливу професію!

А сьогодні ми вітаємо з професійним святом приголомшливо-професійний бухгалтерський колектив університетської родини, викладачів відповідних спеціальностей, а ще – майбутніх бухгалтерів та аудиторів!

Шановні колеги! Завдяки вам ми маємо надійну фінансову броню та завжди точні розрахунки. А ще – мудрі поради, готовність допомогти та надати високопрофесійну допомогу. Тож від усього університетського загалу зичимо вам миру та міцного здоров’я, економічних гараздів і життєвих та професійних балансів!

Рада студентського самоврядування