15.05.2021 283

Вітаємо наукову спільноту Уманського НУС з професійним святом!

«Наука – це спосіб мислення, пізнання оточуючого світу шляхом досліджень, метод, завдяки якому людський розум створює порядок із хаосу та єдність із різноманіття. Наука – це творчість, логічний підхід до вирішення проблем».

Йос Елстгест

День науки в Україні національна спільнота дослідників і сподвижників нових знань святкує 15 травня. Саме науковці рухають наше суспільство вперед, використовуючи власні невпинні бажання, сили та час на дослідження. Крім того, науковці визнані наймирнішим і найдивакуватішим прошарком людства, адже вони не лише добрі та зосереджені, терплячі та наполегливі. І колектив Уманського національного університету садівництва має безпосередню причетність до даного свята, адже роль наших колег і їх попередників у розвитку українського суспільства цінна та непересічна.

Серед когорти науковців Уманського національного університету садівництва – знані вчені, наукова зоря яких зійшла майже два століття тому і є світочем знань донині. І щорічно у сузір’ї університетської мудрості запалюються нові, не менш яскраві зірки, які засвідчують сталий прогресивний розвиток нашого навчального закладу.

Нині, у професійне свято науковців, щиро вітаємо професорсько-викладацький склад і всіх членів колективу Уманського НУС, причетних до складної місії в державі – плекати ниву пізнання, здобрювати та зрощувати її новими знаннями, пожинаючи високоякісні плоди своєї поважної діяльності.

Зі святом і всіх благ земних вам і вашим родинам, шановні науковці!

Пресцентр Уманського НУС