15.02.2021 288

Вітаємо повелителів віртуальних просторів

15 лютого – свято людей, які своїми світлими думками рухають наше суспільство вперед, на зустріч прогресу та майбутньому – День комп’ютерника. Для спільноти Уманського національного університету садівництва цей день є особливим, адже це чудовий привід привітати з професійним святом колектив і студентський загал спеціальності «Комп’ютерні науки».

Під час карантину ми особливо зрозуміли важливість даної спеціальності для всіх людей, адже з усією усвідомленістю оцінили використання розробок програмістів: Skype, Elearn, Viber, Google Classroom, PowToon, LearningApps, Kahoot, Telegram й інших, які давали нам можливість навчатися та бути на зв’язку.

Тож в День комп’ютерника прийміть вітання на адресу всіх причетних до комп’ютерної справи, які своєю натхненною працею й оперативним налагодженням навчального процесу допомагають всім нам опановувати нові знання та спілкуватися у безпечному середовищі. Ви – наша гордість і надія на майбутнє без обмежень. Хай ваші програми завжди мають легкі старти, успішні файли не «виснуть», а нові платформи стануть доступними не лише в онлайн форматі, а й в життєвому просторі. Будьте здорові, миру та щастя вам!