09.10.2022 205

Вітаємо профспілковий комітет університету!

У сучасному динамічному професійному світі вагоме значення мають професійні спілки – об’єднання, головна мета функціонування яких – захист прав працівників підприємств й організацій.

В Уманському національному університеті садівництва, як навчальному закладі з тривалою історією, багатими традиціями та численним колективом студентів і працівників, профспілковий комітет функціонує з 1920 року, об’єднуючи науково-педагогічних працівників, співробітників і здобувачів освіти усіх рівнів. Його учасники – представники-делегати від усіх спільнот і структурних підрозділів, які дбають про дотримання та виконання всіх прав членів профспілки та дотримання умов колективного договору адміністрацією закладу. У колі уваги профспілкового комітету УНУС також ветерани праці й учасники бойових дій різних часів, які працювали в університеті. Профспілковий комітет сприяє розвитку творчих колективів університету та його спортивної діяльності, а також постійно підтримує учасників профспілки у скрутні хвилини та визначні моменти життя.

У день професійного свята зичимо колективу профспілкового комітету університету наснаги та сил, прогресуючого оптимізму й успіхів у виконанні своєї непростої, але такої необхідної місії. Миру нам усім, добра, радості та плідної праці на користь рідного навчального закладу й України!

Рада студентського самоврядування університету