19.11.2023 303

Вітаємо сподвижників хліборобської праці!

Шановна громада Уманського національного університету садівництва, з нагоди Дня працівників сільського господарства, з великою повагою та вдячністю, вшановує всіх, чия діяльність, наполеглива працю та кожен день життя присвячений розвитку нашої країни, її аграрного потенціалу.

Сьогодні, у третю неділю листопада, відзначаємо професійне свято – день, який символізує важливість і вагу сільськогосподарської праці на благо нації, країни, світу. Внесок у розвиток агропромислового комплексу сільськогосподарських фахівців, очільників і працівників підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств є цінним і вагомим для кожного українця. Причому не лише досвідчених і випробуваних роками аграріїв, а й молодих, ініціативних, сповнених завзяття студентів і науковців.

Кожен ваш трудовий день примножує мозаїку досягнень країни, адже завдяки вашим наполегливості, завзяттю і працьовитості Україна визнається світовим лідером у сфері сільського господарства. Дякуємо за цінну діяльність і хай цей святковий день принесе мир і тепло в серця, як визнання успішно пройдених професійних стежин. Бажаємо подальших професійних звершень, гарних врожаїв і пишних хлібів, щасливої долі та міцного здоров'я, родинного благополуччя та невичерпної енергії для торування шляхів до Української Перемоги!