12.11.2023 449

Вітаємо виноградарів і виноробів з професійним святом!

Друга неділя листопада - День виноградаря та винороба  України.

Уманський національний університет садівництва та його колектив відзначає цей день, як один із низки свят, що популяризують українську садівничу галузь. Представники виноградно-виноробної галузі, досягнення та майстерність котрих націлені на передове виробництво, торують науково-практичні ниви в Уманському НУС, зрощуючи висококваліфікованих фахівців даного спрямування. А факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин навчального закладу має вагомі історичні засади та наукові здобутки, які беруть початок ще з часів Головного училища садівництва в 1844 році.

Сучасна професійна освіта виноградарів і виноробів базується на новітніх світових освітніх стандартах, національних традиціях та наукових і практичних досягненнях з урахуванням вимог міжнародних і європейських працедавців. І всі їх у повній мірі втілюють в освітній діяльності науково-педагогічні працівники кафедри садівництва та виноградарства, які провадять освітню діяльність за спеціальністю 203 “Садівництво та виноградарство”.

Тому щиро зичимо всім виноградарям і виноробам міцного здоров’я і рясних врожаїв. Хай ігристо іскряться дні в бокалах вашого життя!