09.05.2021 379

Вітаємо всіх, хто носить горде ймення МАМА!

9 травня цьогоріч – День матері в Україні. Свято відзначається офіційно в нашій державі у другу неділю травня.

День матері – це маленьке нагадування про роль матері в нашому житті. І дай Боже, щоб кожна земна істота пізнала ласку, милість і добро, любов і щирість материнського серця. Мамина любов… Вона неосяжна та нескінченна, і щосекунди огортає своє дитя своїм піклуванням і турботою.

Стрімке сьогодення дарує нам безліч чарівних миттєвостей для безперервного спілкування з нашими матусями. Кожен, хто має маму, обов’язково телефонує щоденно, а то й частіше до неї. Це важливо, адже мама завжди чекає на своїх дітей. Для матері ми завжди жадані гості. Для мами діти – головне багатство світу. А матір для дітей – джерело мудрості, знань, натхнення, впевненості, сили, ніжності, вірності та турботи впродовж всього життєвого шляху.

Сьогодні у нас є щаслива нагода вітати своїх матусь, дарувати радість своєю присутністю та зателефонувати втричі більше звичайного.

Всіх тих, хто носить горде ймення МАМА, колектив Уманського національного університету садівництва вітає з Днем матері. Хай ваші життєві дороги будуть встелені щастям, здоров’ям, радістю, довголіттям і гордощами за своїх дітей!

Хай дороги стеляться крилато,

Будуть чисті, рівні, як струна,

А добро не оминає хату,

Як не обминає цвіт весна

Хай здоров'я, радість і достаток

Стеляться на вас, як вишні цвіт,

Хай малює доля з буднів свято

І Господь дарує Вам багато літ!