27.04.2022 363

Вітаємо з професійним святом кадрову службу університету!

Уманський національний університет садівництва має у складі високопрофесійних фахівців з кадрової діяльності, адже кадрове діловодство – надважливий аспект ефективного функціонування будь-яких установ і організацій. Наші професіонали кадрової служби є свічадом навчального закладу, а їхня діяльність має на меті забезпечення всіх необхідних умов, аби сформувати та зберегти достовірну інформацію про кожного працівника університету.

Щорічне зростання кількості службових документів, а також їх впровадження до електронної обробки має власні причинно-наслідкові зв’язки, що водночас і збільшують обсяги діяльності для фахівців кадрової служби, і полегшують функціонування великого трудового колективу Уманського НУС. Але наші фахівці-кадровики завжди тримають руку на пульсі нововведень, аби університетська родина завжди почувалася впевнено.

Шановні працівники кадрової служби Уманського НУС! Ми щиро дякуємо вам за вашу відповідальну та нелегку роботу! Хай у ваших родинах панують мир, радість і достаток, а щоденна трудова діяльність вселяє оптимізм, стимулюючи на нові звершення та досягнення. Здоров’я й успіхів вам, шановні кадровики!

Рада студентського самоврядування