01.09.2024 49

Вітання з Днем підприємця

Вже чверть століття в Україні у першу неділю вересня професійне свято відзначають ті, для кого бізнес — це стиль життя, власний спосіб творити нові можливості та досягати успіху. Для колективу Уманського національного університету садівництва велика честь, що серед когорти українських підприємців чимало випускників університету садівництва — людей, які сміливо дивляться у майбутнє, яким би не було сьогодення.

Попри сьогоднішні воєнні будні, українські підприємці продовжують працювати, створювати нові робочі місця, знаходити можливості не лише сплачувати податки, виплачувати заробітні плати, вкладатися у бізнес, а й підтримувати наших захисників, адже без них будь-який бізнес в Україні буде неможливим.

Шановні підприємці, ваша праця сьогодні є запорукою розвитку та добробуту нашої держави. Тож бажаємо вам стабільності та процвітання у бізнесі, отримувати не лише прибутки, а й задоволення від обраної справи, хай усі підприємницькі ризики будуть зведені до мінімуму, конкуренти ж будуть не суперниками, а добрими друзями! Бажаємо, щоб усі ваші ідеї завжди приносили прибуток!