01.09.2024 136

Вітання з Днем знань колективу Уманського НУС

Перший день осені завжди асоціюється з початком навчального року і Днем знань, який для всіх учасників освітнього процесу сповнений очікувань, сподівань та нових можливостей, адже щоразу відкриває нову сторінку життя. Й попри те, що цього року ми маємо дещо нетрадиційний початок нового навчального року, оскільки для старшокурсників вже розпочався навчальний рік, а першокурсники лише розпочнуть освітній процес, та родина Уманського національного університету садівництва рада вітати усіх — здобувачів освіти, педагогів, науковців та працівників нашого ЗВО з Днем знань.

У 2024 році Уманський національний університет відзначає 180 річницю з часу заснування. Тож, навчання в університеті садівництва — це поєднання найкращих освітніх і наукових традицій з сучасними методами та засобами навчання. На жаль, й цього року День знань відзначаємо в умовах війни, тож необхідно усвідомлювати важливість освіти й навчання, а також особисту відповідальність працювати натхненно й відповідально навчатися для подальшого розвитку рідної країни.

Вітаємо колектив Уманського національного університету садівництва з Днем знань, бажаємо, щоб кожен день навчання дарував нові відкриття, був сповненим позитивом, щоб з кожним днем ви ставали ближчим до вашої мети!