24.10.2016 681

Вітаємо нових студентських очільників факультету лісового і садово-паркового господарства

13 жовтня в Уманському національному університеті садівництва на факультеті лісового та садово-паркового господарства, відповідно до ст. 40 Закону України «Про вищу освіту», відбулися вибори до студентської ради.

За результатами процедури таємного голосування, головою студентського самоврядування факультету одностайно було обрано Якова Алієва, студента IV курсу 41-СП групи. Більшістю голосів також було визначено, що обов’язки заступника буде виконувати Василь Гнатюк, студент ІІІ курсу 31-ЛГ групи.

Адміністрація факультету та професорсько-викладацький колектив покладає великі надії на злагоджену співпрацю у створенні гідного іміджу факультету та університету загалом. Бажаємо новообраним лідерам студентства впевненості у своїх діях, гарної роботи на нових посадах та успіхів у всіх починаннях!

Студентська рада факультету лісового і садово-паркового господарства