08.10.2015 1676

Виховна година «Історія Умані»

На факультеті економіки і підприємництва 7 жовтня куратори академічних груп 31-е та 32-ок кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки Інна Чернега та кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Шевченко організували проведення виховної години на тему «Історія Умані».

День міста Умань святкували 3 жовтня всі жителі та гості, але не кожен мешканець, а особливо студенти, обізнані з історією його виникнення. Тому виховна година на тему «Історія Умані» була актуальною.

Виховна година «Історія Умані»

Змістовно та цікаво про історію Умані розповіла провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Наталія Михайлова. Студенти факультету економіки і підприємництва виявили неабияку  зацікавленість до виникнення назви самого міста, історії становлення та розвитку Умані протягом століть.

Виховна година «Історія Умані»

Студенти на виховній годині  з цікавістю сприймали нову інформацію про мальовниче місто, в якому розташований їх рідний навчальний заклад – Уманський національний університет садівництва.

Після закінчення виховної години студенти виявили бажання і надалі дізнаватись все більше і більше цікавих фактів про своє улюблене місто та  рідний університет.

Інна Чернега, куратор 31 – е групи,

Наталія Шевченко, куратор 32-ок групи