02.10.2015 1294

Виховна година на факультеті агрономії для першокурсників

Куратори академічних груп І курсу,  кандидати с.-г. наук, доценти Наталія Полторецька, Ліда Кононенко та Андрій Любченко провели виховну годину зі  студентами факультету агрономії, на якій ознайомили їх з особливостями навчання та умовами проживання в гуртожитку.

Виховна година на факультеті агрономії для першокурсників

На виховну годину також були запрошені  члени ради студентського самоврядування та  активні студенти  художньої самодіяльності. Так, учасники народного ансамблю пісні і танцю "Хлібодари" Олександр Гончаренко, літературно-гумористичного клубу СТЕМ "Добродії" Ліза Омельченко, народного ансамблю "Нивка" Володимир Орел розповіли про творчу роботу колективів і запросили першокурсників долучитись до цікавого і різнобарвного життя. Член ради студентського самоврядування, відповідальна за культурно-просвітницьку роботу Наталія Ярова розповіла про роботу служби милосердя та благодійну допомогу, яку здійснюють студенти-волонтери факультету. Виступи супроводжувались цікавими презентаціями про різнобічне, творче і цікаве студентське життя  у вільний від занять час.

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи