14.10.2015 1030

Виховна робота кафедри менеджменту організацій зі студентами

З метою формування різнобічно та гармонійно розвинених особистостей, високоосвічених фахівців, здатних до саморозвитку та самовдосконалення, колектив кафедри менеджменту організацій постійно приділяє значну увагу не лише навчальній роботі, а й вихованню студентської молоді. Пріоритетним напрямком в організації виховного процесу на кафедрі є широке залучення майбутніх менеджерів до здобутків історичного та культурного надбання нації, а також культурної і духовної спадщини рідного краю.

Виховна робота кафедри менеджменту організацій зі студентами

Куратори академічних груп та викладачі протягом року неодноразово організовували екскурсійні походи й подорожі для студентів як у місті Умані, так і за його межами. Студентам найбільше запам’яталися поїздки, коли вони побували на екскурсії у Львові, відвідали такі визначні місця як Старий млин, залишки панського палацу Потоцьких, побудованого Костянтином Потоцьким у селі Печера (Тульчинський район), Скіфські вали (Немирівський район), Вінницькі фонтани, Чернечу гору у Каневі, Батьківську хату Тараса Шевченка (Звенигородський район). Незабутні враження у молоді залишила справжня осіння краса Національного дендрологічного парку «Софіївка». Студенти та викладачі кафедри отримали задоволення від спільно проведеного часу після аудиторних занять, а також дізналися цікаві історичні факти про дендропарк під час спілкування з екскурсоводом Марією Фіткаленко – працівником Наукової бібліотеки університету.

Виховна робота кафедри менеджменту організацій зі студентами

Завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський завжди допомагає у вирішенні організаційних питань та сприяє у проведенні виховних заходів колективу кафедри менеджменту організацій зі своїми студентами.

Виховна робота кафедри менеджменту організацій зі студентами

Завдяки спільним подорожам та неформальному спілкуванню зникають комунікаційні бар’єри між викладачами і студентами, наукові керівники і куратори стають не лише наставниками, а й друзями на довгі роки.

Виховна робота кафедри менеджменту організацій зі студентами

Навчання в Уманському національному університеті садівництва – це не лише лекції, семінари і практичні заняття, а й приємні подорожі, спогади, емоції, враження. Ось чому випускники факультету менеджменту після закінчення навчання постійно продовжують підтримувати зв'язок з колективом випускової кафедри та цікавитись життям рідного університету.

Кафедра менеджменту організацій