26.10.2015 2398

Виїзне засідання наукового гуртка кафедри менеджменту організацій на виробничій базі CТОВ «Верхнячка-Агро»

22 жовтня 2015 року кафедра менеджменту організацій організувала студентам-дипломникам факультету менеджменту виїзд на виробництво у CТОВ «Верхнячка-Агро» Христинівського району Черкаської області. У виїзному засіданні наукового гуртка взяли участь студенти 3-4 курсів, у тому числі іноземні студенти, і викладачі кафедри: професори Анатолій Бурик, Микола Дяченко та доценти Олег Роєнко та Олена Саковська.

Студенти і викладачі провели зустріч за «круглим столом» з керівником Григорієм Грушовенком та головними спеціалістами господарства. У залі засідань присутніх ознайомили з організаційно-виробничою і економічною діяльністю підприємства та поділися перспективними планами на майбутнє. Майбутні менеджери цікавились питаннями управлінського характеру, задавали запитання керівнику, більшість з яких носили практичний характер, обговорювали структуру і методи управління, посадові обов’язки працівників, оптимальну структуру посівних площ і стада ВРХ, показники економічної ефективності виробленої продукції.

Після зустрічі були відвідані ряд виробничих об’єктів підприємства. На молочнотоварній фермі студенти ознайомились з технологіями утримання, годівлі та доїння корів, а також мали змогу побачити родильне відділення, телятник, сучасний зал доїння. На току керівник підприємства познайомив учасників науково-практичного заходу з технологією збирання і сушіння кукурудзи, показниками оцінки зерна для зберігання і відвантаження продукції для реалізації.

Поїздка закінчилась відвідуванням місцевого музею, в якому екскурсовод ознайомив студентів з історією розвитку смт. Верхнячка та трудовою діяльністю його місцевих жителів. У центральній залі музею керівнику підприємства було вручено грамоту від факультету менеджменту та цінний подарунок за довготривалу навчально-виробничу співпрацю з кафедрою менеджменту організацій.

CТОВ «Верхнячка-Агро» - одне з провідних сільськогосподарських підприємств у Христинівському районі. Тому з господарством продовжено на дворічний період договір про проходження студентами виробничої практики на його базі, що є однією з умов підготовки висококваліфікованих фахівців для аграрного сектора економіки.

Проведення виїзного засідання наукового гуртка кафедри менеджменту організацій на виробничій базі CТОВ «Верхнячка-Агро» справило позитивні враження на студентів, а головне ­– дало змогу поєднати набуті теоретичні знання в університеті з практичною підготовкою.

Олег Роєнко,

к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій,

відповідальний за практичну підготовку студентів на виробництві