06.10.2016 662

Візит до ветерана

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Літній вік людини – це досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальна гнучкість й толерантність, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

З черговим візитом до ветерана Емілії Потапчук завітали студенти факультету менеджменту. Вони привітали її з Міжнародним днем людей похилого віку. Ці зустрічі стали традиційними, адже жінка зовсім самотня та потребує уваги, підтримки і простого людського тепла. Емілія Кузьмівна завжди чекає на студентів і з неабиякою радістю їх зустрічає. Вона знає, що це її помічники по господарству і гарні співбесідники, з якими можна поговорити про життя, відкрити душу, поділитися тим, що накопилося на серці.

Візит до ветерана

Залишайтеся в першу чергу людьми, адже завжди є ті, хто потребує вашої допомоги!

Аліна Махаринська, голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту