07.10.2015 1450

Студенти відвідали ветерана війни

Другий місяць осені почався з особливої дати. Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні - День ветерана. Це свято є виявом поваги до людей старшого покоління, які є носіями кращих трудових традицій та духовних скарбів.

Турботливість і милосердя до найповажнішої частини суспільства проявили і студенти факультету менеджменту. Вони відвідали ветерана війни Емілію Потапчук, привітали її зі святом пакунком із продуктами харчування, допомогли по господарству і висловили слова щирої та глибокої вдячності.

Студенти відвідали ветерана війни

Дуже важливо дарувати старшому поколінню тепло і увагу, наповнювати кожен день любов’ю, щоб наші пенсіонери та ветерани відчували постійну підтримку.

Студенти відвідали ветерана війни

Хочемо побажати усім людям похилого віку міцного здоров’я, миру, добра, щастя, радості та довголіття!

Аліна Махаринська, голова ради студентського самоврядування

факультету менеджменту