31.10.2016 1000

Визначено кращу студентську кімнату на факультеті економіки і підприємництва

Гуртожиток – це своєрідна окрема «держава» студентів. Адже саме в цих стінах існують свої правила, розпорядження та обов’язки. Це місце, де серйозні й ділові студенти перетворюються на домашніх хлопців та дівчат. Саме тут вони вчаться жити по-справжньому самостійно: куховарять, перуть та облаштовуються в своїх кімнатах. В останніх створюють умови комфорту, затишку, практичності.

Для того щоб зусилля були оцінені, аналогом телепрограми «Дім на заздрість усім», став конкурс на найкращу кімнату. Наші ревізори оцінювали студентські апартаменти за такими критеріями: чистота, охайність, практичність та креативність.

Завдання визначити найкращу кімнату було не з легких, адже конкуренція лише пожвавлювалася. Учасники приємно вразили своєю охайністю та бережністю до майна,  а також своїм креативним стилем. Наші досвідченні експерти змогли прийняти справедливе рішення щодо найзразковіших покоїв. Переможцями у гуртожитку № 6 стали господарі кімнати № 810, а в гуртожитку № 2 – кімнати № 21.

Визначено кращу студентську кімнату на факультеті економіки і підприємництва

Вітаємо переможців і бажаємо іншим студентам у наступному році досягти успіху та стати найкращими!

Наталія Євгенюк, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва