02.03.2016 754

Визначено переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з ґрунтознавства

2 лютого відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з ґрунтознавства серед студентів Уманського національного університету садівництва.

Участь у конкурсі взяли студенти третього курсу факультету агрономії. Перед кожним з учасників було поставлено завдання: пройти тестування з теоретичних і практичних питань з ґрунтознавства, за результатами яких, було визначено переможців.

Визначено переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з ґрунтознавства

Комісією у складі: голови – Володимира Невлада, та членів комісії – Миколи Недвиги, Ігора Прокопчука й Олександра Стасінєвича було визначено трійку переможців. Ними стали:

І місце – Хоменко Віталій студент 32-а групи,

ІІ місце – Орел Володимир студент 32-а групи,

ІІІ місце – Колєчкін Владислав студент 31-а групи.

Студенти, які стали переможцями першого етапу олімпіади отримали унікальну можливість взяти участь у другому етапі олімпіади, який відбудеться на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва.

Ігор Прокопчук, член журі олімпіади