03.12.2015 1046

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня, до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин зустрілись із представниками Товариства Червоного Хреста України.

За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20 %. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, зокрема, серед дорослого населення він становить 1,1 %. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Проблема поширення СНІДу є дуже актуальною серед молодого покоління, адже більшість не володіє достатньою інформацією про захворювання, шляхи передачі ВІЛ, проходження тесту та заходи безпеки.

Лекцію прочитала керівник Товариства Червоного Хреста України – Валентина Чорна. Під час лекції волонтери роздали студентам інформаційний матеріал.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Студенти були вдячними за цікаву та інформативну лекцію представникам Товариства Червоного Хреста України та попросили розповісти про надання першої медичної допомоги при травмах, опіках і переломах. Інструктор Тетяна Нікітіна відповіла на питання аудиторії та продемонструвала способи припинення кровотеч та накладання пов`язок.

Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІДу 0-800-500-451

Не дай СНІДу шанс!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Анна Слонь, заступник декана факультету плодоовочівництва,